UKS Młodzik 18 Radom 2003 - strona nieoficjalna

Awanse i spadki:

1-2* - AWANS DO EKSTRALIGI

8* - SPADEK DO I LIGI OKRĘGOWEJ

*wszystko zależne od ilości drużyn awansujących do CLJ

Trampkarze » I liga
1. Radomiak Radom Radomiak Radom 29 bz
2. Mazur Karczew Mazur Karczew 29 bz
3. MKS Piaseczno MKS Piaseczno 28 bz
4. Polonia Warszawa Polonia Warszawa 23 bz
5. Ząbkovia II Ząbki Ząbkovia II Ząbki 19 bz
6. AP Żyrardów AP Żyrardów 16 bz
7. MŁODZIK RADOM MŁODZIK RADOM 11 bz
8. SEMP Ursynów SEMP Ursynów 6 bz

Podsumowanie rozgrywek

• autor: mlodzik2003, 2015-11-18 16:42

Zakończyły się rozgrywki w ligach młodzieżowych. Czas na podsumowania i nasze opinie. Będziemy to robić w kilku częściach.

W rozgrywkach naszej ligi odbyło się 41 meczów ( w tym jeden zweryfikowano jako walkower). Jeden nie został rozegrany ( SP Radomiak - Energia) Strzelono 172 bramki ( 4,1 na mecz). Najwyższe zwycięstwo odniósł MSPN Radomiak ( 14:0 z Energią)

O poszczególnych zespołach w rozszerzeniu WIĘCEJ

Po raz kolejny rozgrywki przebiegały pod dyktando MSPN Radomiak . Można powiedzieć, że nasza liga to MSPN i długo, długo nic. Podopieczni trenera Półbratka stracili punkty tylko w meczu z Młodzikiem ( remis). Ponadto na ogół sprawiali swoim przeciwnikom solidne lanie. Bilans bramkowy 74- 8 jest imponujący. Prognozy mówiące o tym, że przewaga MSPN-u będzie się zmniejszała, nie potwierdziły się.

Broń wyraźnie zajęła drugie miejsce, choć naszym zdaniem zespół nie był tak silny jak wiosną. Oprócz porażek z MSPN Radomiak chłopcy trenera Dziubińskiego przegrali z Młodzikiem i AS  Radomiak. Zespół nie zanotował ani jednego remisu, nie odniósł też żadnego wysokiego zwycięstwa, dlatego bilans bramkowy 28-22, jak na wicelidera, nie jest imponujący. Trzeba tu zauważyć dużą ilość traconych bramek ( mniej stracił AS i Młodzik)

AS Radomiak to zespół, który najwyraźniej poprawił swoja grę. Zanotował znakomitą końcówkę rozgrywek . AS ma bardzo dobrą obronę ( tylko 18 straconych bramek), ale każde zwycięstwo było ciężko wywalczone. Zespół strzelił tylko 16 goli ( dużo mniej niż Młodzik), a więc niewiele więcej niż jedną na mecz.

O Młodziku będziemy pisać dużo za kilka dni.

SP Radomiak nie miał problemu  z utrzymaniem się. Jego gra opiera się na bardzo dobrze zorganizowanej grze obronnej i groźnych kontratakach. Trudno z nimi wygrać i strzelić im gola. Drużyna trenera Lewandowskiego odniosła tylko 3 zwycięstwa ( w tym dwa po walkowerach). Zanotowała 5 remisów 1:1. Strzeliła ( odejmując walkowery ) 10 bramek w 10 meczach. Straciła 20.

UKS Lipie to zespół o niemałym potencjale ( szczególnie w ofensywie) . Nierówna gra, duże błędy w obronie sprawiły, że Lipie straciło 42 bramki. ( nie liczymy  walkowera) Zespół zdecydowanie lepiej czuł się na własnym boisku.

Energia Kozienice sprawiła nieco mniej kłopotów rywalom niż Lipie, chociaż w bezpośrednich meczach między tymi zespołami był absolutny remis.

Wszystkie statystyki można obejrzeć klikając w tabeli na poszczególne zespoły

Autor: Treść:pozostało znaków:

MŁODZIK RADOMMazur Karczew
MŁODZIK RADOM 0:1 Mazur Karczew
2019-06-16, 18:00:00
Radom, Firlej
    relacja »

MŁODZIK RADOM 0:1 Mazur Karczew
SEMP Ursynów 2:5 MKS Piaseczno
Radomiak Radom 2:2 Polonia Warszawa
AP Żyrardów 9:2 Ząbkovia II Ząbki

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.